Iegūstiet absolūtu kontroli un pārskatāmību!
Visa informācija par degvielas cenām benzīntankos un atskaites par šoferu veiktajiem pirkumiem jums būs pieejama reālā laika režīmā.
Jebkuras izmaiņas stājas spēkā zibens ātrumā!
Nepieciešams pievienot jaunu šoferi vai bloķēt kādu no esošajiem — tikai pāris klikšķi ar peli un jūsu iecerētās izmaiņas ir aktīvas!
Veidojiet savu degvielas uzpildes staciju tīklu pats!
Sekojiet līdzi degvielas cenām un nosakiet, kuras DUS šoferi var izmantot un kuras — ne. Degvielas uzpildes stacijas aktivizēšana vai deaktivizēšana jums aizņems tikai dažas sekundes.
Visa nepieciešamā analītika — ērti pārskatāma
Sistēma piedāvā gan ērti pārlūkot, gan eksportēt datus praktiski jebkurā jums nepieciešamajā formātā.
Aizmirstiet par krāpšanas riskiem!
Atsakoties no degvielas kartēm, jūs varat aizmirst arī par to radītajām neērtībām un zaudējumiem, kas rodas, ja karte tiek pazaudēta vai nozagta un izmantota krāpniecisku darbību veikšanai.
Sistēmā darbojas tikai pārbaudītas DUS.
Lai DUS varētu sākt darbību TankYou sistēmā, tiek veikta tās novērtēšana saskaņā ar stingriem kritērijiem, lai mūsu klienti saņemtu labāko iespējamo produktu un pakalpojumu.
Rūpīgi atlasītu DUS tīkls jums svarīgākajos stratēģiskajos punktos
TankYou tīklā darbojas vairāk kā 200 degvielas uzpildes stacijas Krievijā un Baltkrievijā. Tās ir gadu gaitā pārbaudītas un atbilst augstākajām prasībām.
Integrācija ar jums nepieciešamajām sistēmām.
Sākot ar Telematics un GPS izsekošanu un beidzot ar grāmatvedību un uzskaiti — TankYou veic ērtu datu apmaiņu ar visām svarīgākajām sistēmām.
Piecu gadu pieredze un 99,99% garantija!
TanYou sistēma darbojas jau kopš 2012. gada, un šajā laikā ar mūsu starpniecību pārdots jau vairāk kā 200 miljoni litru degvielas. Mēs garantējam sistēmas bezpārtraukumu darbību 99,99% laika.
Samaziniet izdevumus degvielas iegādei līdz pat 5%
Caurskatāmība un kontrolējamība, kā arī novērstās krāpšanas shēmas samazinās jūsu zaudējumu un rezultātā izdevumi degvielas iegāde samazināsies pat par 5%.
Finansiālas ērtības un papildus iespējas ietaupīt.
Priekšapmaksas klientiem TankYou garantē ātru naudas līdzekļu ieskaitīšanu sistēmā, kā arī valūtas konvertācijas tiks veiktas transakcijas brīdī par visizdevīgāko kursu. Pieejami arī izdevīgi kreditēšanas nosacījumi.
Klientu atbalsta dienests — allaž jūsu rīcībā
Situācijās, kad rodas kādas neskaidrības vai problēmas, jūsu rīcībā allaž būs atsaucīgs, izpalīdzīgs un profesionāls klientu atbalsta dienests.
Sistēma jums pieejama no jebkuras ierīces un jebkurā vietā.
Lai kur arī jūs atrastos, ja vien jums ir pieejams internets un planšete vai telefons, jūs varēsiet veikt pilnvērtīgu darbu sistēmā, jo tā ir optimizēta un paredzēta arī piekļuvei no mobilajām ierīcēm.